Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міжнародний арбітраж: практичні питання судочинства

0 11

10 жовтня в Запорізькій торговельно-промисловій палаті відбудеться семінар «Захист в міжнародному арбітражі прав і інтересів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності» за участю Голови Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України М. Ф. Селівона.

Семінар відбудеться 10 жовтня в 10.00 в Запорізькій торговельно-промисловій палаті, бул. Центральний, 4.

У програмі семінару:

— Зовнішньоекономічні контракти: зміст, основні недоліки і помилки при їх підготовці і підписанні. Нормативні документи. Визначення в контракті місця і способу вирішення спору.

— Переваги і недоліки міжнародного арбітражу як способу вирішення спорів.

— Державний суд чи комерційний арбітраж.

— Постійно діючий арбітраж і арбітраж ad hoc.

— Арбітражне попередження. Форма і зміст. Дефектні арбітражні попередження. Як правильно сформулювати арбітражне попередження.

— Регламент МКАС при ТПП України. Вимоги до позовної заяви.

Процедура арбітражного розгляду. Формування складу Арбітражного суду. Арбітражні збори і витрати.

— Заперечення і виконання вирішень арбітражу, у тому числі МКАС при ТПП України за кордоном і в Україні. Проблеми взаємин державних судів і арбітражу.

Семінар відбудеться 10 жовтня в 10.00 в Запорізькій торговельно-промисловій палаті, бул. Центральний, 4.

З усіх питань звертатися по тел.: (061) 233-11-72

e-mail: oso@cci.zp.ua

 

 

Переваги Міжнародного комерційного арбітражного суду – швидкість і спрощена процедура розгляду. При цьому вирішення арбітражу, незалежно від того,  в якій країні воно було винесене, визнається обов’язковим і підлягає виконання в будь-якій іншій країні.

 

Залиште коментар