Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Круглий стіл на тему: «Ризики та наслідки запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб»

0 17

Комітет з кримінального права та процесу Асоціації адвокатів України проводить Круглий стіл на тему: «Ризики та наслідки запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб» щодо обговорення проекту Закону № 2032 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб.

Внесення на розгляд Верховної Ради законопроекту № 2032 щодо запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб, викликане необхідністю імплементації в національне законодавство приписів міжнародно-правових актів.

Запропоновані законопроектом зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України потребують, за висновком Головного науково-експертного управління Апарату ВР України, суттєвого доопрацювання як з боку правників-науковців так й з боку фахівців-практиків.

Метою проведення круглого столу є вироблення рекомендацій для подальшого доопрацювання законопроекту № 2032 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб», з огляду на необхідність системного підходу до впровадження заходів кримінально-правового характеру стосовно юридичних осіб.

Серед доповідачів: 

АНДРУШКО П.П. – завідувач кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

БЕРЕЗЮК О.В. – адвокат, Голова громадської організації «Українське юридичне товариство».

КІДІНА Н. В. – Головний науковий консультант відділу з питань національної безпеки, оборони, правоохоронної діяльності та боротьби із злочинністю Головного науково-експертного управління Апарату ВРУ.

ЛАВРЕНЮК Ю.Ф. – Голова Всеукраїнської Спеціальної Колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, член Громадської Ради при СБ України та МЗС України, член експертної ради при Комітеті Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

МАМКА Г. М. – заступник начальника Управління Головного слідчого Управління МВС України.  

ПАВЛІЧЕНКО П.Г. – член Всеукраїнської Спеціальної Колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю та  ГО «Юридична освіта в Україні».

СІРИЙ М.И. – адвокат, член Спілки юристів України, член Ради правничих об’єднань України, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України, кандидат юридичних наук.

ЯЦЕНКО А.В. – адвокат АК «Юридичні традиції».

Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка

01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60.

Дата проведення: 17 квітня 2013 року.

Початок о 15:00.

Зареєструватися для участі у заході, отримати додаткову інформацію з приводу участі у Круглому столі, ознайомитись з  умовами партнерства та акредитації можна за тел.: +38 (044) 491 69 71 або надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу: aksenova@uaa.org.ua. (Контактна особа – Анна Аксьонова).

Джерело:

http://www.uaa.org.ua/

Залиште коментар