Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кращий юрист року за версією наших читачів

0 22

Офіційно щороку найкращих юристів країни за власними номінаціями визначає Союз юристів України. Оголошення переможців зазвичай відбувається в урочистій атмосфері корпоративного свята, на якому присутня переважна більшість представників юридичної еліти, котра вважається такою на поточний момент.

Якщо проаналізувати результати такого голосувння за усталеною методикою СЮУ, можна легко помітити відчутний домішок політичних уподобань. Приміром, останній форум, на якому були презентовані найкращі юристи в 15 номінаціях (ЮВУ № 41), проходив під знаком Національного університету «Одеська юридична академія».

Між тим, упродовж кількох останніх років у номінація[ відсутні представники інших юридичних шкіл, насамперед Харківської юридичної академії імені Ярослава Мудрого. Тож не дивно, на урочистій церемонії нагородження номінантів не був присутній її ректор і президент Національної академії правових наук Василь Тацій: і хоча запрошення йому було направлене, він демонстративно ним не скористався. Що вже казати про інші юридичні виші та вчених-юристів із Київської, Львівської та інших відомих правничих шкіл, котрі мають чималі творчі доробки та особисті досягнення у царині вітчизняної юриспруденції, одначе рівновіддалені від політичних таборів: їх шанси потрапити до якоїсь номінації дорівнюють нулю.

Тож пропонуємо вам, шановні читачі, самим визначити – хто ж із відомих вітчизняних юристів сьогодення, на ваш погляд, дійсно достойний носити почесне звання кращого юриста року, що минає, у таких номінаціях:

  Суддя

  Суддя Господарського суду

  Суддя Адміністративного суду

  Юрист – державний діяч

  Прокурор

  Юрист – працівник органів юстиції

  Юрист – працівник МВС

  Юрист – податківець

  Дипломат – юрист

  Адвокат

  Корпоративний юрист

  Нотаріус

  Юрист – вчений

  Юрист – представник приватної юридичної компанії

  Студент – юрист

  Визначаючи свого номінанта, поясніть, чому ваш вибір впав саме на на нього.

Теги:

кращий юрист року, суддя, суддя господарського суду, юрист-державний діяч, прокурор, юрист-працівник, дипломат-юрист, адвокат, нотаріус, корпоративний юрист, студент-юрист, юрист-податківець, юрист-працівник МВС, юрист-вчений, конкурс кращий юрист року, панорама тижня


Джерело:

ЮВУ № 48 (856)

Залиште коментар