Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кращий слідчий їздитиме на машині від ЮВУ

0 72

До Міністерства внутрішніх справ 19 грудня прибули п’ятеро слідчих України, які стали кращими за результатами відбіркових турів загальнонаціонального конкурсу «Кращий слідчий». Попереду їх очікували три фінальні випробування: перший – тестування, другий – творче завдання, третій – слідчі дії на полігоні Академії внутрішніх справ.

 Конкурс було запроваджено та розпочато  на початку року, що минає, за ініціативи Головного слідчого управління МВС України спільно із загальнонаціональною правовою газетою «Юридичний вісник України». Він проходив у два етапи: перший був приурочений до професійного свята слідчих – Дня слідства і завершився 1 липня, (переможці вже отримали нагороди) другий організатори присвятили Дню міліції.

Тож 20 грудня, після того, як п’ятеро  конкурсантів подолали останні випробування конкурсу, стали відомі переможці. Оголошували їх у присутності всіх співробітників Головного слідчого управління МВС України, які заповнили велику залу, де зазвичай проводяться оперативні наради.

Аби зберегти інтригу, як сказав начальник відділу  ГСУ Максим Цуцкірідзе, організатори вирішили оголошувати переможців, починаючи з п’ятого місця. Начальник управління Василь Фаринник, поглянувши на схвильовані обличчя конкурсантів,  запропонував не надто затягувати цю інтригу, як це робить на Ікс-факторі ведуча Оксана Марченко. Ця репліка викликала веселе пожвавлення у присутніх і трохи розрядили напругу. 

Отже, почесне п’яте місце посів старший слідчий з міста Севастополь Ярослав Проценко; диплом четвертого ступеня отримав слідчий із м. Андросівки Донецької області Віталій Кислиця; призове третє місце виборола представниця Придніпровської залізниці, старший слідчий Катерина Ситникова, гідно представила Запоріжжя та посіла друге місце у конкурсі старший слідчий  Олена Діденко. Кожен з чотирьох учасників, окрім відомчих нагород і почесних дипломів, які вручив Василь Фаринник, отримав цінний подарунок від редакції газети «Юридичний вісник України».

Інтригу зберегти таки вдалося. Коли старший слідчий в ОВС, криміналіст відділу розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи Олена Гук зрозуміла, що саме вона стала найкращою і головний приз – автомобіль ДЕУ «Ланос» віднині належить їй, вона розгублено притисла обидві долоні до палаючих щік  і не могла втримати сліз радості. Ключі від автомобіля їй вручив головний редактор газети «Юридичний вісник України» Володимир Шаров.  Тож до свого рідного Харкова переможниця вирушила на власному автомобілі.

– Я вдячний вам, Василю Івановичу, за підтримку ідеї проведення конкурсу, без якої він просто не відбувся би, – звернувся до начальника Головного слідчого управління Василя Фаринника головний редактор, – а також без неоціненної допомоги Лариси Удалової, начальника кафедри кримінального процесу НАВСУ, яка розробила завдання цього конкурсу, і зрештою багато в чому завдяки саме їй конкурс набув великої популярності серед усіх слідчих України. Ті, хто вибороли цю перемогу, довели, що вони дійсно мають право називатися  «слідчою елітою».

Насамкінець головний редактор ЮВУ Володимир Шаров оголосив про те, що з нового року розпочнеться конкурс «Кращий слідчий-2012», головним призом якого стане автомобіль Шевроле Авео.


Теги:

кращий слідчий, Міністерство внутрішніх справ, слідчі України, конкурс “Кращий слідчий”, тестування, творче завдання, слідчі дії на полігоні Академії внутрішніх справ, начальник відділу ГСУ, панорама тижня

Джерело:

ЮВУ №51 (860)

Залиште коментар