Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вирішив відновити торгову мережу з продажу книг

0 11

Кабінет Міністрів вирішив відновити торгову мережу з продажу книг.

Про це йде мова у розпорядженні Кабміну №902 від 25 червня.

Зокрема, Кабмін встановив вимоги мінімального забезпечення книготорговими послугами сіл і селищ до 5 тисяч населення – 1 книжний кіоск площею до 20 кв. м., понад 5 тис. – книжковий прилавок до 20 кв. м.

При цьому уряд встановив мінімальне забезпечення міст до 20 тис. населення – 1 книжковий магазин площею від 100 кв. м., понад 20 тис. населення – 1 книжковий магазин площею від 100 кв. м. на кожні 20 тис. чоловік населення, а також районів міста – 1 книжковий магазин площею від 50 кв. м. на кожні 20 тис. населення.

Кабмін рекомендує міністерствам, іншим центральним органам влади, регіонам, органам місцевого самоврядування дотримуватися вказаних норм і враховувати їх при розробці програм соціального і економічного розвитку, а також підтримки книготоргової інфраструктури в належному стані.

Як повідомлялося, 28 травня Кабмін затвердив державну цільову програму з популяризації вітчизняної продукції книговидавця на 2009-2012 роки.

Уряд оцінює виконання вказаної держпрограми в 1,08 млрд. гривень.

За даними Державного комітету з телебачення і радіомовлення, в Україні на 100 тис. населення доводиться 1 книжковий магазин.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар