Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін остаточно ліквідував Міндоходів

0 151

Згідно з документом, Державна фіскальна служба є центральним органом виконавчої влади й несе відповідальність за реалізацію державної політики у сфері справляння податків, ведення митної справи, адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Крім того, ДФС здійснює державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями в рамках виконання податкового, митного законодавства та правил сплати єдиного соціального внеску.

Основними завданнями фіскальної служби, окрім реалізації державної політики, визначені: контроль за наповненням бюджету в частині податкових і митних платежів, контроль за виробництвом та обігом спирту, тютюнових виробів, контроль за своєчасністю розрахунків в іноземній валюті, дотримання правил ведення готівкових розрахунків та контроль за наявністю ліцензій або патентів для здійснення операцій, що підлягають ліцензуванню або патентуванню. При цьому фіскальна служба підпорядковується Міністерству фінансів та подає на розгляд міністра фінансів пропозиції щодо податкової, митної політики і політики у сфері боротьби з податковими та митними правопорушеннями.

Керівником ДФС Кабінет Міністрів України призначив Ігоря Білоуса, відповідно звільнивши його з посади першого заступника міністра доходів і зборів України. А заступниками голови стали Володимир Хоменко, також звільнений з посади заступника міністра доходів і зборів, та Анатолій Макаренко.

Очікується, що саме Володимир Хоменко на посаді першого заступника голови ДФС курируватиме сферу діяльності податкової міліції та боротьби з податковими злочинами. Тоді як Анатолій Макаренко очолюватиме митну службу.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар