Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабінет міністрів Таїланду може продовжити термін дії закону про безпеку до 30 березня.

0 26

Заступник прем’єр-міністра Таїланду Сутеп Таугсубан, що відповідає за безпеку в країні, заявив, що проситиме кабінет міністрів продовжити термін дії закону про безпеку до 30 березня, повідомляє агентство Сіньхуа.

Раніше цього місяця кабінет міністрів Таїланду ухвалив ввести в дію з 11 до 23 березня в Бангкоку і 21 повіті 7 суміжних провінцій закон про безпеку, згідно якого військовослужбовцям дозволено сприяти поліцейським у підтримці порядку під час мітингів “Червоних сорочок”, що підтримують колишнього прем’єр-міністра Таксина Чинавата.

Сутеп Таугсубан повідомив, що висуне вказану пропозицію 23 березня на наступному регулярному засіданні кабінету міністрів. Проте цей закон діятиме лише в Бангкоку і двох сусідніх провінціях, оскільки там знаходяться важливі державні установи і найбільший авіавузол – аеропорт Субварнахумі.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар