Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Черговий номер журналу “Практика Європейського Суду з прав людини. Рішення. Коментрі”

0 36

У видавництві “Юрінком Інтер” вийшов друком журнал “Практика Європейського Суду з прав людини. Рішення. Коментарі”, №4, 2012.

У цьому числі журналу публікуються постановлені щодо України рішення та ухвали ЄСПЛ, у яких розглядається дотримання статті 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав і основоположних свобод, якою гарантовано право кожної фізичної та юридичної особи на мирне володіння своїм майном. Відповідно до статистичної інформації ЄСПЛ, ця стаття займає друге місце за кількістю констатованих порушень після статті 6 Конвенції.. так, за період з 1959 до 2011 року ЄСПЛ встановиви порушення цієї статті у 2569 рішеннях, за період з 1997 по 2011 року її порушення було констатовано у 301 рішенні щодо України.

Нагадаймо, журнал Практика Європейського Суду з прав людини. Рішення. Коментарі” — це офіційне видання перекладів рішень Європейського суду з прав людини, що стосуються захисту прав українців на європейському рівні. Журнал видається чотири рази на рік. Його засновником є Міністерство юстиції України,  а видавцем — видавнича організація “Юрінком Інтер”.

Залиште коментар