Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Анонси найближчих заходів та останні новини ААУ!

0 53

Запрошуємо до участі у Круглому столі

http://www.uaa.org.ua/news/3/1413/

Асоціація адвокатів України, усвідомлюючи важливість, необхідність та актуальність пошуку ефективних, інноваційних шляхів реформування Державної реєстраційної служби України, запрошує усіх адвокатів взяти участь у Круглому столі Асоціації адвокатів України, який ми плануємо провести разом із Державною реєстраційною службою України, та надати свої пропозиції щодо можливих тем, які потребують обговорення та опрацювання.

Для підготовки та проведення дійсно жвавого та конструктивного заходу, пропонуємо всім адвокатам, які бажають виступити на Круглому столі з доповіддю та пропозиціями, надати до 10 квітня 2014 року на електронну адресу Секретаріату ААУ: info@uaa.org.ua наступну інформацію, а саме:

– назву теми;

– інформацію про доповідача (П.І.П., місце роботи, посада);

– контакти (контактний телефон, е-mail).

Всі бажаючі, які мають бажання взяти участь у заході, можуть запропонувати свою тему для обговорення, або надати перелік питань, які пропонують розглянути.

 

04.04.2014

Відбувся майстер-клас для членів Клубу майбутніх адвокатів з відомими адвокатами.

http://www.uaa.org.ua/news/3/1444/

04 квітня 2014 року відбувся майстер-клас з відомими адвокатами.

Організатором проведення даного заходу виступив Клуб майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України, за сприяння юридичної клініки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

 

4.04.2014

Відбувся семінар – тренінг Школи адвокації ААУ на тему: «Психологія впливу. Системний курс професійного вдосконалення».

http://www.uaa.org.ua/news/3/1452/

 

04 березня 2014 року відбувся семінар – тренінг Школи адвокації ААУ на тему:

«Психологія впливу. Системний курс професійного вдосконалення».

Автором семінару виступив Ігор Миколайович Покотило – адвокат, психолог, Керівник комітету організації адвокатської діяльності ААУ, член дисциплінарної палати Київської міської КДКА, виконавчий віце – президент Київського інституту буддизму і сходознавства.

На семінарі Ігор Миколайович Покотило розповів учасникам про заплановані курси Школи адвокації, ознайомив з програмою кожного з них, а також повідомив, які результати отримають учасники по закінченню курсу.

Так, Ігор Миколайович Покотило розкрив особливості курсу «ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОГО ПЕРЕГОВОРЩИКА» і поділився з присутніми деякими аспектами успішного проведення переговорів. Наприклад, адвокат повинен розуміти який результат він повинен отримати від проведення переговорів. Для цього необхідно визначитись з особистою метою та метою клієнта. Також Ігор Миколайович Покотило звернув увагу присутніх, на необхідність усвідомлення своїх сильних сторін та/ або розуміння особистості співрозмовника.Залежно від цього необхідно формувати стиль спілкування в кожній конкретно ситуації….

 

7.04.2014

Круглий стіл на тему «Електронний бізнес в Україні: інфраструктура майбутнього»

http://www.uaa.org.ua/news/3/1443/

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих на круглий стіл на тему: «Електронний бізнес в Україні: інфраструктура майбутнього»

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих на круглий стіл на тему: «Електронний бізнес в Україні: інфраструктура майбутнього»

Дата проведення: 15 квітня 2014 року

Час: 15:30 – 18:00

Місце проведення: 6 корпус НТУУ “КПІ”, м. Київ, проспект Перемоги, 37

Акредитація ЗМІ – Обов’язкова

 

Відбудеться VI З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

http://www.uaa.org.ua/news/3/1252/

Відбудеться VI З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

Згідно рішення Правління ААУ від 23 грудня 2013 року, черговий VI З’їзду відбудеться 19 квітня 2014 року в конференц-залі Готельного комплексу «Русь», за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4.

Затверджено норму представництва на VI З’їзді ААУ від відділень: – 3 делегати від відділення (2 делегати та голова відділення). Головам відділень ААУ доручено провести загальні збори відділень, на яких обрати делегатів на VI З’їзд ААУ. Президент, Віце-Президент, інші члени Правління, члени Ревізійної комісії та голови відділень є делегатами на З’їзді за посадою. Кандидати, які висунули свою кандидатуру на виборні посади та не входять до складу делегатів є запрошеними особами.

Встановлено наступну процедуру висування кандидатів на виборні посади Президента ААУ, Віце-Президента ААУ, членів Правління ААУ, а саме:

http://www.uaa.org.ua/news/3/1252/

 

8.04.2014

Допоможемо дітям разом!

http://www.uaa.org.ua/news/3/1447/

20 квітня вся країна святкуватиме Великдень – день Воскресіння Христового. Дітки, що проживають у Святошинському дитячому будинку, потребують нашої допомоги. Крім ласки і теплоти у цей день, їм потрібні також одяг і взуття, канцелярське приладдя та розвиваючі іграшки, книги та подарунки, спортивний інвентар і солодощі.

Асоціація адвокатів України пропонує Вам долучитися до привітання дітей, для яких це свято не буде таким радісним без нашої допомоги.

 

4.04.2014

Спільний круглий стіл на тему: «Форс-мажорні обставини та ускладнення при виконанні ЗЕД-контрактів. Практика підтвердження форс-мажору та рекомендації для бізнесу»

http://www.uaa.org.ua/news/3/1442/

Асоціація адвокатів України запрошує всіх бажаючих взяти участь у спільному Круглому столі Відділення Асоціації адвокатів України в Запорізькій області, Відділення Асоціації правників України в Запорізькій області, Комітету АПУ з трудового права, за підтримки ЮА «Шевчук та партнери», на базі Класичного приватного університету на тему: «Форс-мажорні обставини та ускладнення при виконанні ЗЕД-контрактів. Практика підтвердження форс-мажору та рекомендації для бізнесу».

Дата проведення: 23 квітня 2014 року.

Час: 10:00 – 14:00.

Місце проведення:м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. 124, І поверх головного корпусу Класичного приватного університету.

 

Всеукраїнський незалежний публічни  й конкурс “Адвокат року – 2014” 

 

http://www.uaa.org.ua/reytyng-advokativ/index.php

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє про Всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року – 2014”!

Мета проведення Конкурсу – обрати кращіх представників адвокатури, які гідно захищають своїх клієнтів, отримали відповідний авторитет з боку суспільства та внесли певний вклад у розвиток інституту адвокатури України.

Конкурс є абсолютно безпрецедентним тому, що він є демократичним, прозорим, безкоштовним для усіх учасників!

Конкурс складається з 2-х етапів: on-line голосування та розгляд анкет номінантів Конкурсною комісією.

 

 Асоціація адвокатів України розпочинає Конкурс на кращу адвокатську промову

http://www.uaa.org.ua/promova/

Асоціація адвокатів Україна розпочинає абсолютно новий проект ААУ – «Конкурс на кращу адвокатську промову».

Конкурс направлений на підвищення майстерності професійного спілкування, формування вмінь професійної комунікації, сприяння розвитку творчих, аналітичних, риторичних навичок у адвокатів.

Кожен адвокат може прийняти участь в Конкурсі та запропонувати свою промову.

Промова повинна відповідати вимогам Положенню про конкурс на кращу адвокатську промову та відправлена на е-mail: promova@uaa.org.ua

 

З будь-яких питань, звертайтесь за тел.:

(044) 491 69 71; моб.: (067) 239 86 90; e-mail: zhuravleva@uaa.org.ua

Контактна особа: Наталія Журавльова.

Джерело:

сайт ААУ

Залиште коментар