Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Вісник Державної судової адміністрації України”: черговий номер журналу вийшов з друку

0 18

У видавництві “Юрінком Інтер” вийшов черговий (№2) номер журналу “Вісник Державної судової адміністрації України” (далі — Вісник ДСА). Це офіційне науково-практичне видання виходить чотири рази на рік.

У цьому номері Вісника ДСА можна прочитати статті Голови ДСА Р.КИРИЛЮКА “Шляхи побудови та збереження якісного суду в часи сучасної економічної кризи”, голови Апеляційного суду Запорізької області В.ГОРОДОВЕНКА “Деякі питання нормативного закріплення принципів права”,  Голови ВККСУ І. САМСІНА “До питання про розмежування податкового й цивільно-правового зобов’язання”.

Читачам будуть цікаві статті: професора кафедри адміністративного права Київського національного університету імені Т.Шевченка В.БЕВЗЕНКА “Особливості оскарження адміністративних актів державної виконавчої служби”, асистента кафедри адмінправа НУ “Юридична академія України ім..Я.Мудрого”, кандидата юридичних наук Я.РЯБЧЕНКО “Забезпечення законності під час оскарження нормативно-правових актів”, доцента НУ “Острозька академія” кандидата юридичних наук, судді у відставці С.ШТОГУНА “Особливості визначення підсудності справ в адміністративному судочинстві”, заступника керівника апарату ВССУ, доктора юридичних наук В.СЕРДЮКА “Європейський досвід організації та функціонування спеціалізованих судових органів”.

У Віснику ДСА опубліковані також статті В.КОЩИНЦЯ та О.ЧЕПЕЛЮК “Окремі пропозиції щодо покращення фінансування судової влади”, В.КУЦЕНКА “Актуальні проблеми здійснення правосуддя у кримінальних справах”, В.БІЛИКА “Підвищення професійного рівня заради якісного справедливого та своєчасного правосуддя”.

У рубриці “Судова аналітика” представлена стаття В.ЛУТКОВСЬКОЇ “Огляд практики Європейського суду з прав людини у справах щодо України за 2011 рік.”.

У №2 Вісника ДСА можна ознайомитися із судової практикою, а також найголовнішими фактами та подіями, які сталися за певний період у судовій гілці влади.

Залиште коментар