Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Юрінком Інтер” пропонує «Діловий щоденник правника-2013»

0 74

У вересні вийде друком  «Діловий щоденник правника-2013» — зручне й престижне видання, яке  має сучасний вигляд і надає користувачеві повне уявлення про український інформаційно-правовий простір. 

Видавнича організація «Юрінком Інтер» уже вісім років поспіль випускає це популярне видання, яке, до того ж,  щороку виходить у декількох, в тому числі замовних варіантах  (в індивідуальних обкладинках та з логотипами). 

Нашими замовниками є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Державна судова адміністрація України, судові, правоохоронні органи, міністерства й відомства.

Видавництво “Юрінком Інтер” приймає замовлення на виготовлення «Ділового щоденника правника — 2013» у фірмових обкладинках з логотипом та інформацією про Ваше відомство, підприємство, організацію.     

З питань замовлення  та умов виготовлення звертатись до виробничого відділу за телефонами 050-491-3-491

Залиште коментар