Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

“Бюлетень законодавства і юридичної практики України”: черговий випуск

0 22

У видавництві “Юрінком Інтер” вийшов друком черговий (№7) випуск журналу “Бюлетень законодавства і юридичної практики України”. Цей номер присвячений дозвільній системі у сфері господарської діяльності, що є одним із засобів державного регулювання економіки.

У збірці можна прочитати науково-практичний коментар Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”. Розділ “Законодавство” містить підбірку основних нормативно-правових актів, прийнятих на виконання Закону “Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності”, а розділ “Судова практика” відображає позицію судових органів з питань застосування окремих норм законодавства про дозвільну систему у сфері господарювання.

Видання буде корисне для державних адміністраторів, посадових осіб дозвільних органів і суб’єктів господарювання,а також може використовуватися у роботі  інших органів державної влади і місцевого самоврядування, адвокатів, юристів, учених-правознавців, студентів юридичних вузів.

Журнал “Бюлетень законодавства і юридичної практики України” – періодичне видання, що виходить 12 разів на рік. У ньому систематично подається актуальна, повна та об’єктивна інформація щодо законодавства і практики його застосування.

Залиште коментар