Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

4 липня було підписано ряд українсько-кіпрських документів

0 24

4 липня 2011 року відбулося підписання двосторонніх документів у присутності Президента України Віктора Януковича та Президента Кіпру Дімітріса Хрістофіаса.

Було підписано:

• Міжурядову Угоду про економічне, наукове, технічне та промислове співробітництво, що сприятиме розвиткові українсько-кіпрської економічної, наукової, технічної та промислової співпраці (створення промислових комплексів; модернізацію промислових підприємств; обмін науковою та технологічною інформацією, технічними спеціалістами та науково-дослідним устаткуванням; розвиток інфраструктурних проектів, туризму тощо)

• Міжурядову Угоду про співпрацю у сфері оборони, що передбачає реалізацію щорічних планів співпраці, обміни делегаціями.

• Міжурядову Угоду про міжнародні автомобільні перевезення, яка сприятиме покращенню перевезень пасажирів і вантажів автотранспортом між Україною та Кіпром, а також транзитом через їхні території.

• Міжурядову Угоду про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом, що визначає порядок взаємної охорони інформації з обмеженим доступом у процесі співробітництва, пов’язаного з обміном такою інформацією.

• Меморандум про взаєморозуміння між Міністерствами закордонних справ України та Кіпру про співробітництво з питань, пов’язаних з Європейським Союзом

Теги:

підписання двосторонніх документів, Президент України Віктора Януковича, Президент Кіпру Дімітріса Хрістофіаса, Міжурядова Угодуа про економічне, наукове, технічне та промислове співробітництво

Залиште коментар