Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

23 серпня відбудуться установчі збори з формування Громадської ради при Державній реєстраційній службі України

0 16

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні державної політики”, якою затверджено Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики ініціативна група з підготовки установчих зборів по створенню Громадської ради при Державній реєстраційній службі України повідомляє про скликання установчих зборів по формуванню Громадської ради.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації наукових та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України. До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Установчі збори з формування Громадської ради при Державній реєстраційній службі України відбудуться 23 серпня 2011 року. Початок зборів о 15.00 год.

Місцем проведення установчих зборів попередньо визначено залу засідань Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Артема, 73, 2-й поверх.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи на адресу Державної реєстраційної служби України: 02002, м. Київ, вул. Марини Раскової, 15 подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Контактний телефон: (044) 517-85-94; e-mail: uoar@ukr.net.

Теги:

Громадська рада при Державній реєстраційній службі України

Залиште коментар