Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

20-21 вересня у Києві відбудеться міжнародна конференція з прав людини

0 30

У рамках головування України в Комітеті Міністрів Ради Європи 20-21 вересня 2011 року відбудеться міжнародна конференція «Роль превенції в заохоченні та захисті прав людини».

У конференції братимуть участь: Комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммарберг, Голова Генерального директорату Ради Європи з прав людини та правових питань Філіп Буайя, Голова комітету Ради Європи з питань запобігання тортурам Лятіф Гусейнов, Голова Комітету з юридичних питань та прав людини Парламентської асамблеї Ради Європи Крістос Пургурідес, Голова Європейської комісії проти расизму та нетерпимості Нілс Музніекс та інші представники інституцій Ради Європи, зокрема, представники Комітету Міністрів Ради Європи, Європейського суду з прав людини, а також міністри юстиції країн Європи.

Представляти Україну на конференції будуть вищі посадові особи органів державної влади України, а саме Міністр юстиції України Олександр Лавринович, представники всіх вищих спеціалізованих судів України, Конституційного Суду, Адміністрації Президента, Верховної Ради, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Генеральної прокуратури, МВС, МЗС, Державної пенітенціарної служби.

На конференції будуть обговорюватися механізми попередження порушень прав людини на національному рівні, виконання рішень Європейського суду з прав людини, питання реформування Євросуду. Окрім цього на обговорення винесене питання щодо ролі міжнародних органів та актів у попередженні порушень прав людини, зокрема в контексті діяльності Комітету із запобігання катуванням та нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню, Європейського комітету із соціальних прав, Європейської комісії проти расизму та нетерпимості.

Теги:

Комітет Міністрів Ради Європи, головування України, міжнародна конференція «Роль превенції в заохоченні та захисті прав людини», КОмісар Ради Європи, Міністр юстиції України Олександр Лавринович, Євросуд, Європейський комітет із соціальних прав, Європейська комісія проти расизму та нетерпимості, панорама тижня

Залиште коментар