Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вже восени водії зможуть оформляти ДТП самостійно

0 18

Державтоінспекція дозволить водіям самостійно оформляти дорожньо-транспортні пригоди. Закон про європротокол, прийнятий до Євро-2012, вступить в силу з вересня 2011 року. Про це повідомив начальник Управління ДАІ МВС України Валерій Лозовий.

“До чемпіонату прийнятий закон про європротокол, який дозволить водіям самим оформляти ДТП, якщо обидва автомобілі застраховано, а у водіїв немає суперечностей щодо причини аварії. У вересні це нововведення вступає в силу”, – сказав він.

За словами Валерія Лозового, у разі ДТП водії зможуть заповнити європротокол, не чекаючи представників ДАІ, і надати його страховій компанії для відшкодування збитку. Дана практика давно використовується в країнах Європи і допоможе уникнути заторів на дорогах, підсумував він.

Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно ДТП і виплат страхового відшкодування” прийнятий з метою приведення законодавства України у відповідність з європейською практикою.

Згідно документу, застосувати європротокол можна, якщо в результаті ДТП немає травмованих, загиблих людей, всі учасники застраховані, згодні з причиною аварії і не мають ознак алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Теги:

ДАІ, ДТП

Джерело:

Подробности

Залиште коментар