Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Визнавши технічні недоліки під час проведення виборів Президент України створив робочу групу з питань удосконалення законодавства про вибори

0 17

2 листопада Віктор Янукович створив робочу групу з питань удосконалення законодавства про вибори, призначивши її керівником Міністра юстиції Олександра Лавриновича, повідомляють «Українські новини»

Робоча група має до 1 травня 2011 підготувати й подати пропозиції з комплексного й системного вдосконалення регулювання питань проведення виборів. За словами Президента при внесенні змін у виборче законодавство влада буде співпрацювати з міжнародним співтовариством.

Віктор Янукович зазначив, що під час проведення виборів на виборні посади всіх рівнів було зареєстровано велику кількість кандидатів і в зв’язку з цим було непросто організувати процес підрахунку голосів відразу кількох видів бюлетенів.

Теги:

Новини права, законодавство про вибори, місцеві вибори, робоча група з питань вдосконалення законодавства про вибори, Міністр юстиції Олександр Лавринович

Залиште коментар