Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Визначено переможців студентської олімпіади зі знань Кримінального процесуального кодексу України та Закону України «Про прокуратуру»

0 19

В Національній академії прокуратури України підбили підсумки студентської олімпіади, яка проводилася в декілька турів серед студентів першого року навчання Інституту підготовки кадрів. Про це повідомляє прес0служба ГПУ.

Протягом кількох відбіркових етапів студенти виступали з доповідями на теми щодо новел Кримінального процесуального кодексу України та Закону України ,,Про прокуратуру”.

У фінал вийшли 15 учасників, з числа яких авторитетне журі на чолі з ректором Академії Євгеном Блажівським обрало найкращих. Виступи фіналістів оцінювалися за рівнем розкриття обраної теми, володіння ораторським мистецтвом, використання наочних матеріалів у вигляді презентацій тощо. Усі переможці отримали грошові премії. Призові місця журі розподілило таким чином:

1 місце – Катерина Курган, доповідь на тему: ,,Поняття фізичних та психічних вад в контексті КПК України”;

2 місце посіли Олександр Гафинець, тема доповіді: ,,Проблемні питання відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням” та Тетяна Іщук, доповідь на тему: ,,Слідчий суддя як суб’єкт реалізації судових функцій у досудовому провадженні”;

3 місце розділили Ігор Кожем’яка, тема доповіді: ,,Суд присяжних: особливості функціонування”, Тетяна Китовська з доповіддю на тему: ,,Захід забезпечення кримінального провадження у вигляді відсторонення від посади” та Галина Сорока, тема доповіді: ,,Домашній арешт за КПК України”.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар