Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Визначені переможці конкурсу з історії адвокатури

0 70

25 січня 2013 р. в приміщенні Академії правових наук України відбувся круглий стіл на тему: «Адвокатура України: історія і сучасність», в ході якого підвели підсумки всеукраїнського конкурсу письмових робіт з однойменною назвою, який провели в рамках проекту «Історія адвокатури України».

На круглий стіл були запрошені автори кращих робіт за підсумками конкурсу з історії адвокатури, яким надали можливість представити своє роботи учасникам заходу.

За підсумками визначення переможців всеукраїнського конкурсу «Адвокатура України: історія і сучасність», винагороди отримали Олена Ганусин,  Ольга Лазурко, Олена Садовська,  Володимир Салук.

У свою чергу, за результатами круглого столу, було вирішено звернутися в раду адвокатів України з пропозицією розглянути питання створення наукового навчально-методичного Центру досліджень адвокатури і права, як структурного підрозділу Національної асоціації адвокатів України.

Залиште коментар