Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Витрати судді Бачуна звірять з його доходами

0 44

Комітет Верховної Ради з питань правосуддя 14 жовтня ухвалив рішення про створення робочої групи, яка займеться перевіркою даних про «матеріально-майновий стан» голови Окружного адміністративного суду (ОАС) Києва Олега Бачуна.

З такою ініціативою виступили народні депутати фракції БЮТ Андрій Портнов, Валерій Писаренко і Святослав Олійник, пише «КоммерсантЪ-Украина».

Крім них, до складу робочої групи увійшли народні депутати Юрій Бут («Наша Україна-Народна самооборона») і Вадим Колесниченко (Партія регіонів).

На засіданні комітету Портнов привели ряд прикладів, підтверджуючих, що витрати Бачуна не відповідають його доходам. Зокрема, депутат розповів про чартерні перельоти глави ОАС Києва, будівництво особняка в селищі Буча, недешевих мобільних телефонах і відвідинах дорогих ресторанів.

«Рішення ми сьогодні не приймали: я наполіг, що потрібно ще послухати Бачуна, оскільки одну сторону (депутатів БЮТ – ред.) ми вислухали, а другу – ні», – повідомив глава комітету Сергій Ківалов (Партія регіонів). За його словами, Бачун був запрошений і на вчорашнє засідання комітету, проте він подзвонив і повідомив, що не зможе в ньому брати участь.

Нагадаємо, перевірку порушень законодавства, нібито допущених Олегом Бачуном при ухваленні судових рішень, вже проводить Вища рада юстиції, зокрема член ради Віктор Медведчук. Претензії на адресу Бачуна з боку БЮТ пов’язані з нещодавніми рішеннями ОАС Києва, в результаті яких зірвалася приватизація Одеського припортового заводу.

9 жовтня група народних депутатів направила до Генерального прокурора декілька запитів щодо джерел походження коштів голови Окружного адміністративного суду Києва Олега Бачуна.

Голова Окружного адміністративного суду Києва Олег Бачун назвав неправдивою поширену в ЗМІ і деякими народними депутатами інформацію щодо джерел його доходів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар