Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Витрати на безробітних пішли на ремонт будівлі та по кишенях

0 17

Співробітники СБУ викрили протиправну діяльність службових осіб приватного підприємства, які завдали державному бюджету збитків на суму понад 285 тисяч гривень.

У 2009 році Рівненській обласний центр зайнятості уклав низку угод з київським приватним малим підприємством щодо реконструкції адміністративної будівлі Рокитнівського районного центру зайнятості 2 мільйони гривень. При цьому, за виконані роботи Рівненський обласний центр зайнятості повністю розрахувався за рахунок коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Однак, службові особи цього підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно включили в акти виконаних робіт зайві витрати та завищили їхню вартість на суму понад 285 тисяч гривень.

Слідчим відділом УСБУ в Рівненській області за цим фактом порушено кримінальну справу за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар