Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вищий спецсуд закрив справи проти оточення Тимошенко в ЄЕСУ за сплином терміну давності

0 20

Колегія суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ скасувала постанови з закриття кримінальних справ стосовно найближчого оточення екс-пре’єр-міністра України Юлії Тимошенко: свекра Геннадія Тимошенко, колишнього головного бухгалтера корпорації “Єдині енергетичні системи України” (ЄЕСУ) Антоніни Болюри і інших осіб, і закрила справи за сплином терміну давності.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, таке визначення суд оповістив в четвер.

Суд оповістив резулятивную частину. Таким чином, касаційна скарга Генеральної прокуратури України на постанову Шевченківського районного суду Києва на закриття кримінальних справ відносно Г.Тимошенко і А.Болюри зважаючи на відсутність в їх діях складу злочину скасована. В той же час, Вищий спецсуд припинив виробництво по цих справах у зв’язку із закінченням терміну давності.

Як повідомлялося, в жовтні 2011 року Шевченківський рай суд задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про відновлення термінів на касаційне оскарження постанови про закриття кримінальних справ відносно партнерів Ю.Тімошенко по корпорації ЄЕСУ. Йдеться про справи відносно найближчого оточення Ю.Тимошенко, зокрема, Г.Тимошенка, колишнього головного бухгалтера корпорації “Єдині енергетичні системи України” (ЄЕСУ) Антоніни Болюри, колишніх керівників ЄЕСУ Лідії Сокольченко, Євгенія Шаго і Олександра Тимошенко, а також інших осіб.

В даний час податкова міліція Державної податкової служби розслідує кримінальну справу відносно Ю.Тимошенко, що стосується діяльності корпорації ЄЕСУ. Ще одна кримінальна справа відносно державних гарантій ЄЕСУ знаходиться у виробництві СБУ. Захист екс-прем’єра оскаржив його в судовому порядку.

Залиште коментар