Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вищий спецсуд прийняв до розгляду касацію по газовій справі Тимошенко

0 11

ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ витребував матеріали газової справи з Печерського суду Києва, що свідчить про те, що касація захисту екс-прем’єра України Юлії Тимошенко на вирок буде розглянута. Про це повідомив адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк.

“Вищий спецсуд витребував матеріали з Печерського суду. Після того, як вони надійдуть, протягом місяця повинна бути визначена дата розгляду касації”, – сказав він. За його словами, якби Вищий спецсуд вирішив не розглядати касацію, то він би не витребував матеріали справи.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році.

Крім того, Юлії Тимошенко заборонено протягом трьох років обіймати посади на держслужбі. Суд також задовольнив позов НАК “Нафтогаз України” до Юлії Тимошенко, згідно з яким вона повинна відшкодувати збиток компанії в сумі понад 1,5 млрд. грн.

Теги:

справа Юлії Тимошенко, ВССУ

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар