Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вищий спецсуд підтвердив вирок Іващенку

0 17

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив чинним вирок колишньому першому заступнику міністра оборони, що тимчасово виконував обов’язки міністра, Валерію Іващенку до п’яти років позбавлення волі умовно. “Касаційну скаргу залишити без задоволення. Вирок залишити без змін”, – оголосив головуючий суддя.

Також суд відмовився задовольнити прохання захисту про закриття кримінального провадження проти Іващенка.

Суддя оголосив тільки резолютивну частину постанови, повний текст якої буде оприлюднено 18 березня о 15:00.

Як повідомлялось, Іващенка було засуджено Печерським райсудом Києва до п’яти років в’язниці за зловживання службовим становищем при підписанні в листопаді 2009 року плану санації щодо реалізації цілісного майнового комплексу державного підприємства “Феодосійський судномеханічний завод”.

Пізніше Апеляційний суд Києва змінив цей вирок на позбавлення волі на п’ять років умовно під випробувальний термін один рік.

13 листопада захист Іващенка подав касаційну скаргу на це рішення Апеляційного суду, вимагаючи закрити справу і визнати Іващенка невинним.

Сам Іващенко після звільнення виїхав до Данії, де отримав притулок. Під час судового слідства екс-заступник міністра просидів понад два роки у СІЗО.

Теги:

ПВССУ, Іващенко Валерій

Залиште коментар