Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вищий госпсуд скасував націоналізацію єдиного в країні алюмінієвого комбінату

0 17

Вищий господарський суд скасував рішення Київського апеляційного господарського суду від 17 травня, який за позовом Генеральної прокуратури повернув у державну власність 68,01% акцій Запорізького алюмінієвого комбінату.

Про це йдеться в матеріалах Фонду державного майна, підготовлених до засідання спеціальної комісії Ради з питань приватизації.

Згідно з матеріалами, 30 серпня Вищий госпсуд скасував рішення суду попередньої інстанції про повернення ЗАлКу в держвласність і скерував справу на новий розгляд до Господарського суду Києва.

ФДМ також зазначає, що у відомства немає інформації про повернення Госпсудом Києва даної справи до розгляду.

Як повідомлялося раніше, 17 травня Київський апеляційний госпсуд скасував рішення Господарського суду Києва від 27 грудня 2010 року, яким Генпрокуратурі було відмовлено в розірванні договору купівлі-продажу 68,01% ЗАлКу і повернення їх у державну власність.

Апеляційним судом були розірвані договори купівлі-продажу пакета акцій ЗАлКу у кількості 423 514 923 простих іменних акцій (68,01%) номінальною вартістю по 0,25 гривні, укладені між ФДМ і ЗАТ АвтоВАЗ-Інвест (Росія) і між АвтоВАЗ-Інвестом і компанією Velbay Holdings Limited (Кіпр).

Після цього підконтрольна компанії РусАл (Росія) кіпрська Velbay Holdings і сам ЗАлК подали касацію на рішення Київського апеляційного госпсуду у Вищий госпсуд.

ЗАлК входить в об’єднану компанію РусАл і є єдиним виробником первинного алюмінію в Україні, але у квітні зупинив його виробництво.

Теги:

ФДМУ, приватизація, Вищий господарський суд України

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар