Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вищий господарський суд України запровадив додаткове інформування сторін на своєму сайті

0 19

У зв’язку з недостатнім бюджетним фінансуванням та його несвоєчасністю Вищий господарський суд України, не маючи постійної можливості надсилати учасникам судового процесу поштові відправлення (що передбачено ст. 64 ГПК України), як вимушений і додатковий тимчасовий захід інформацію про рух справ у ВГСУ віднедавна розміщує на сайті суду.

Зокрема, інформація щодо ухвал про порушення касаційного провадження, в яких повідомляється про час і місце розгляду справи (та фактична дата відправки ухвал адресатам), регулярно вводиться до бази даних АС «Діловодство».

Прохання до сторін та учасників спорів з метою своєчасного одержання такої інформації звертатися на сайт ВГСУ.

При стабілізації фінансування суду інформування сторін та прокурорів, які беруть участь у розгляді справи, здійснюватиметься, як і раніше, у повній відповідності до вимог Господарського процесуального кодексу України

Залиште коментар