Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вищий господарський суд купив новим суддям квартир на 25 млн

0 68

Вищий господарський суд України уклав угоду з ПАТ «Банк «Таврика» як управителем Фонду фінансування будівництва на придбання 1371,1 метрів квадратних житла в Києві. Вартість угоди склала 24,84 млн грн.

Вартість 1 квадратного метра складає 18 тис грн, або $2,2 тис, що значно перевищує ринкову вартість нового житла в Києві.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», що ВГСУ обґрунтовує «виникненням особливих економічних та соціальних обставин».

Через те, що до кінця бюджетного року залишилось занадто мало часу для проведення відкритих торгів, було обрано закупівлю «в одного учасника» для «раціонального і своєчасного використання перерозподілених видатків суду».

До особливих обставин суд відносить також те, що кошти для придбання житла для суддів не виділялись протягом трьох років.

Між тим, у поточному році до ВГСУ призначено 20 суддів, з них 10 суддів переведені з судів інших регіонів України, та планується обрання ще трьох суддів у 2011 році.

Раніше повідомлялось про переведення до ВГСУ чотирьох суддів з Донецька.

Всього в ВГСУ працює 101 суддя. З 2010 року суд очолює Віктор Татьков, який до цього був головою Донецького апеляційного господарського суду.

Цього місяця інший суд – Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ – придбав квартир на суму 21,38 млн грн. Вартість 1 квадратного метра склала 9290 грн, або $1161.

Принагідно нагадати, що сьогодні під час урочистого засідання з нагоди дня працівників суду Президент України Віктор Янукович зазначив, що у проекті державного бюджету на 2012 рік кошти на фінансування потреб суддів будуть збільшені у півтора рази.

Теги:

ВГСУ, фінансування судів

Залиште коментар