Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вищий адмінсуд задовольнив скаргу ГПУ щодо розповсюдження іноземних фільмів українською мовою.

0 13

За втручання Генеральної прокуратури України приведено у відповідність до рішення Конституційного Суду України від 20 грудня 2007 р. Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування іноземних фільмів. Про це повідомляє прес-служба ГПУ. Зокрема повідомляється, що ГПУ внесено касаційну скаргу на постанову Київського апеляційного господарського суду від 17 жовтня 2006 р., якою було визнано нечинним та скасовано п. 1 постанови Кабінету міністрів України від 16 січня 2006 р. № 20 “Деякі питання порядку розповсюдження і демонстрування фільмів”.

Вищим адміністративним судом України 10 липня 2008 р. скаргу прокуратури задоволено, незаконну постанову суду апеляційної інстанції скасовано та зобов’язано суб’єктів кінематографічної діяльності для отримання прокатного посвідчення всі іноземні фільми дублювати (озвучувати, субтитрувати) українською мовою.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар