Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вищий адмінсуд України відмовив у розгляді заяви щодо Кірєєва

0 16

Вищий адмінсуд України відмовив у розгляді заяви народного депутата від БЮТ Юрія Одарченко стосовно законності призначення колишнім Президентом Віктором Ющенко Родіона Кірєєва на посаду судді. Про це в коментарі УНН повідомив Ю.Одарченко.

“Суд прийняв рішення відмовити у розгляді моєї заяви, оскільки закінчився строк позивної давності”, – сказав Ю.Одарченко. За його словами, колегія суддів вирішила, що постанова про призначення Р.Кірєєва на посаду судді потрібно було оскаржити через місяць після призначення.

Нагадаємо, Р.Кірєєв був призначений суддею Березанського міського суду Київської області 13 травня 2009 року Указом Президента України (2005-2010 рр.) Віктора Ющенка. 20 квітня 2011 року Указом Президента України Віктора Януковича був переведений на посаду судді до Печерського районного суду м.Києва.

Окрім того, за словами Ю.Одарченко, в указі В.Януковича немає відомостей про рішення Вищої кваліфікаційної комісії про те, чи складав іспити Кірєєв, чи був конкурс на заміщення вакантної посади судді.

Теги:

Печерський районний суд в м.Києві, Кірєєв Р., ВАСУ

Джерело:

УНН

Залиште коментар