Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вищий адмінсуд поки працює. «Укрпошта» погодилася відправляти листи у борг

0 28

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) продовжує працювати, не дивлячись на вчорашню заяву про вимушене припинення своєї роботи через відсутність фінансування. Про це повідомили в прес-службі ВАСУ, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

«Суд на даний момент працює, оскільки «Укрпошта» погодилася відправляти нашу кореспонденцію – за гарантійним зобов’язанням», – повідомив фахівець сектора взаємодії зі ЗМІ адмінсуду Андрій Шокал.

Він додав, що борг за жовтень перед «Укрпоштою» ще не погашений. Найближчим часом ВАСУ очікує від казначейства кошти на погашення цього боргу.

Нагадаємо, 12 листопада Вищий адміністративний суд заявив, що припинив адміністративне судочинство через обмежене фінансування.

«У зв’язку з відсутністю коштів на відправку поштової кореспонденції, оплати послуг, закупівлі паперу і дисків Вищий адміністративний суд України вимушений зупинити свою роботу», – говорилося в заяві ВАСУ.

Нагадаємо також, що ВАСУ згідно ч.11 ст.176 Кодексу адміністративного судочинства України під час виборів Президента України виступатиме як суд першої і другої інстанцій у разі оскарження їх результатів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар