Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вищому госпсуду знайшли землю замість Печерської площі

0 14

Київська міськрада після масових протестів мешканців центрального столичного району вирішила віддати Вищому госпсуду територію для забудови не на Печерській площі, а на бульварі Дружби народів.

Згідно з рішенням, Вищий господарський суд України добровільно відмовляється від земельної ділянки площею 0,34 га на Печерській площі по вул. Копиленко, 6. В той же час, Київрада дала дозвіл Вищому госпсуду на розробку проекту землеустрою на земельній ділянці на бульварі Дружби народів, 12-а, площею 1,2 га.

Огорожа Печерської площі в історичному центрі столиці будівельниками викликала обурення у жителів довколишніх будинків. Споруди не тільки перекривали вільний рух автотранспорту усередині кварталу, але і несли в собі загрозу для сусідніх будинків. Як повідомили місцеві жителі, за документами Вищому господарському суду була надана територія за адресою Копиленко, 6, де повинні були проводитися роботи по реконструкції.

Проте забудовники огородили територію, значно більшу, ніж вказано в докуметіх. Так, за огорожами залишилася Печерська площа (адреса відповідно — Печерська площа, 1), а також дорожні розв’язки усередині району. Після звернень громадян розбиратися з незаконним заволодінням Вищим господарським судом такої великої території розпочали депутати Верховної Ради, а також Київська міськдержадміністрація.

Теги:

Вищий господарський суд України

Джерело:

Дело

Залиште коментар