Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вища рада юстиції ухвалила рішення внести до парламенту подання про звільнення голови Вищого господарського суду С.Демченка

0 16

Вища рада юстиції ухвалила рішення внести подання до Верховної Ради України про звільнення голови Вищого господарського суду України Сергія Демченка з посади судді у відставку. Таке рішення було ухвалено Вищою радою юстиції 30 листопада 2009 р.

Голова ВРЮ Лідія Ізовітова повідомила, що з моменту подання С.Демченком заяви про відставку (20 січня  2008 р.) минув 1 рік 10 місяців. На розгляді у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України матеріали про звільнення судді знаходилися з 21 січня по 17 грудня 2008 р. та з 17 червня по 21 вересня 2009 р. Вищою кваліфікаційною комісією суддів України було ухвалено три рішення стосовно звільнення судді С.Демченка (від 20 листопада та 12 грудня 2008 р., 10 вересня 2009 р.). Згодом перші два рішення були скасовані самою комісією. Слід зазначити, що в період з березня 2009 р. до засідання 30 листопада 2009 р. Вища рада юстиції не мала можливості розглянути це питання через неналежне оформлення наданих ВККС документів щодо звільнення С.Демченка у відставку.

Після оголошення рішення голова ВРЮ Л.Ізовітова від імені членів ВРЮ подякувала голові Вищого господарського суду України С.Демченку за плідну працю.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар