Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вирок Пукачу не набуває чинності вже 9 місяців

0 22

Адвокати вдови журналіста Георгія Гонгадзе не можуть оскаржити вирок екс-голови департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу, тому що він вже 9 місяців продовжує знайомитися з матеріалами справи.

Про це повідомила адвокат Валентина Теличенко на прес-конференції, присвяченій 13-й річниці смерті Гонгадзе. “Пукач вже більш як дев’ять місяців вивчає матеріали справи, і невідомо, скільки ще буде вивчати”, – сказала Теличенко.

З її слів, поки Пукач не закінчить ознайомлення з матеріалами справи, Апеляційний суд не почне розгляд апеляції сторони захисту Гонгадзе на довічний вирок Пукачу. Вона нагадала, що апеляція була подана захистом, так як суд не проаналізував замовний характер вбивства Гонгадзе.

При цьому, вона обурилась, оскільки колишній перший заступник міністра оборони Валерій Іващенко мав всього півтора місяці для вивчення матеріалів справи, тоді як Пукачу надали необмежений час для цього.

Георгій Гонгадзе був відомий своїми критичними антивладними виступами. Він зник 16 вересня 2000 року, згодом знайшли його обезголовлений труп у лісі під Києвом. Мати журналіста Леся Гонгадзе досі вважає, що син не убитий, а безслідно зник.

Печерський суд визнав Пукача виконавцем вбивства і засудив його до довічного ув’язнення.

Залиште коментар