Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вирок мажору не відповідає важкості злочину

16

Прокуратура Запорізької області готує апеляцію на дуже “м’який” вирок Хортицького районного суду мешканцю Дніпропетровська Дмитру Рудю, що збив автомобілем на смерть трьох жінок в жовтні 2010 року.

“Хортицький районний суд Запоріжжя засудив Д.Рудя до 5 років позбавлення волі з позбавленням права управляти транспортними засобами на 3 роки. На думку звинувачення, даний вирок не відповідає важкості скоєного злочину, в результаті якого загинули 3 людини”, – відзначили в прес-службі.

До вступу вироку у законну силу Д.Рудю збережений запобіжний захід у вигляді застави в сумі 17 тис.грн.

У прокуратурі відзначили, що державне звинувачення наполягатиме на посиленні вироку. “В ході судових дебатів, які відбулися в Хортицькому суді 2 грудня, державне звинувачення запропонувало покарання для підсудного у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права управляти транспортними засобами строком на 3 роки. Згідно вироку суду, Д.Рудь засуджений до 5 років позбавлення волі” – відзначили в прокуратурі.

Як повідомлялося, 20 жовтня 2010 року в Дніпропетровську на вул. Набережної Перемоги джип “Тойота-Прадо” під управлінням Д.Рудя, мати якого місцевий суддя, а батько прокурор, здійснив наїзд на 3 жінок – пішоходів на пішохідному переході . Після ДТП водій з місця аварії зник. Все троє постраждалих в результаті наїзду автомобіля загинули. Через кілька днів винуватець аварії був затриманий і 8 місяців знаходився в слідчому ізоляторі.

Відносно Д.Рудя порушено кримінальну справу по ч. 3 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху), що передбачає покарання у вигляді позбавлення свободи на термін від 5 до 10 років. 6 червня 2011 року Хортицький районний суд Запоріжжя змінив запобіжний захід для підсудного у вигляді застави на суму 17 тис. грн.

Теги:

вирок, апеляція, прокуратура, Рудь Дмитро
Комментарии