Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вирок мажору не відповідає важкості злочину

0 16

Прокуратура Запорізької області готує апеляцію на дуже “м’який” вирок Хортицького районного суду мешканцю Дніпропетровська Дмитру Рудю, що збив автомобілем на смерть трьох жінок в жовтні 2010 року.

“Хортицький районний суд Запоріжжя засудив Д.Рудя до 5 років позбавлення волі з позбавленням права управляти транспортними засобами на 3 роки. На думку звинувачення, даний вирок не відповідає важкості скоєного злочину, в результаті якого загинули 3 людини”, – відзначили в прес-службі.

До вступу вироку у законну силу Д.Рудю збережений запобіжний захід у вигляді застави в сумі 17 тис.грн.

У прокуратурі відзначили, що державне звинувачення наполягатиме на посиленні вироку. “В ході судових дебатів, які відбулися в Хортицькому суді 2 грудня, державне звинувачення запропонувало покарання для підсудного у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права управляти транспортними засобами строком на 3 роки. Згідно вироку суду, Д.Рудь засуджений до 5 років позбавлення волі” – відзначили в прокуратурі.

Як повідомлялося, 20 жовтня 2010 року в Дніпропетровську на вул. Набережної Перемоги джип “Тойота-Прадо” під управлінням Д.Рудя, мати якого місцевий суддя, а батько прокурор, здійснив наїзд на 3 жінок – пішоходів на пішохідному переході . Після ДТП водій з місця аварії зник. Все троє постраждалих в результаті наїзду автомобіля загинули. Через кілька днів винуватець аварії був затриманий і 8 місяців знаходився в слідчому ізоляторі.

Відносно Д.Рудя порушено кримінальну справу по ч. 3 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху), що передбачає покарання у вигляді позбавлення свободи на термін від 5 до 10 років. 6 червня 2011 року Хортицький районний суд Запоріжжя змінив запобіжний захід для підсудного у вигляді застави на суму 17 тис. грн.

Теги:

вирок, апеляція, прокуратура, Рудь Дмитро

Залиште коментар