Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вирок без трансляції

0 16

Сьогодні Печерський райсуд Києва почав оголошувати вирок колишньому міністрові внутрішніх справ України Юрію Луценку. Засідання почалося о 9 ранку.

Зала уже переповнено і більше журналістів туди не пускають. Сам Луценко слухає вирок неуважно, жартує в цей час зі своїми адвокатами.

Перший заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов також намагався у залі суду поспілкуватися з Луценком, проте отримав зауваження суду і спілкування було припинено.

Як повідомлялося, в інтернеті була організована трансляція із зали суду, проте подивитися її практично неможливо, оскільки відео просто зависло.

Тим часом, як повідомлялося раніше, прихильники екс-міністра зібралися біля будівлі Печерського суду Києва. Тут чергують посилені наряди міліції, тут таки зібралися десятки журналістів.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар