Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Виправдувальний вирок члену ВРП Гречківському підтвердила апеляція

0 0

Київський апеляційний суд залишив у силі рішення Шевченківського районного суду Києва, який визнав невинним члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського в незавершеному замаху на шахрайство і виправдав його.

Про це «Українським Новинам» повідомила прес-секретар Гречківського Дарина Глущенко.

«Київський апеляційний суд відхилив усі апеляційні скарги в справі Гречківського і залишив у силі виправдувальний вирок Шевченківського районного суду», – сказала вона.

За її словами, рішення було проголошено в понеділок і вступило в силу.

Апеляції розглядалися з квітня.

Апеляційні скарги подавали заступник генерального прокурора Юрій Столярчук, потерпілий Анжей Климчук і його адвокати.

30 жовтня 2018 року Шевченківський районний суд виправдав Павла Гречківського.

Суд визнав неприпустимими докази обвинувачення, відсутність складу злочину, порушення підслідності й множинні процесуальні порушення при відкритті та розслідуванні цієї справи в Генпрокуратурі.

Справу проти члена ВСП було відкрито за ч.3 ст. 15 ч. 4 ст. 190 (незавершений замах на шахрайство). Сам Гречківський неодноразово заявляв, що проти нього організована провокація. У суді свідками під присягою замовником справи був названий власник торговельних мереж АТБ Геннадій Буткевич. Зокрема, його причетність підтвердили показання свідка захисту Дмитра Суса.

21 вересня 2016 року був затриманий однокурсник Гречківського під час передачі грошей від житомирського адвоката Анджея Климчука. За 15 хвилин до цього затримання самому Гречківському, який на той час перебував у Вищій раді юстиції, слідчий ГПУ доставив повістку про виклик до ГПУ як підозрюваному.

Обвинувальний акт був переданий до Шевченківського райсуду 3 жовтня 2017 року. В апеляцію справа надійшла в лютому 2019 року.

https://zib.com.ua/ua/139703-vipravduvalniy_virok_chlenu_vrp_grechkivskomu_pidtverdila_ap.html

Залиште коментар