Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Виплати грошей вкладникам банку “Надра” можуть початися вже через 7-10 днів, – І.Уманський.

0 26

Виплати грошей вкладникам  банку “Надра”, депозити яких переведуть в “Родовід банк”, можуть початися вже через 7-10 днів. Про це заявив сьогодні в.о. міністра фінансів Ігор Уманський в кулуарах Кабінету міністрів України, передає кореспондент РБК-Україна. Він сказав, що почати виплати в такий термін можна буде тільки якщо не буде саботажу”. І.Уманський також призвав вкладників банку “Надра” не створювати проблеми ні собі, ні  “Родовід банку”, шикуючись в черзі, а просто звернеться у відділення “Родовід банку” із заявою про переклад коштів. “До кінця року ми зможемо тільки почати цей процес… Це буде залежати від того, як швидко тимчасова адміністрація банку “Надра” передасть в “Родовід банк” реєстр вкладників”, – відзначив І.Уманський. Він також нагадав, що остаточне рішення про переказ коштів фізичних осіб з банку “Надра” в “Родовід банк” правління НБУ затвердить сьогодні. “Зараз засідає правління НБУ, чекайте”, – сказав І.Уманський. Він також відзначив, що загальний обсяг зобов’язань банку “Надра” перед фізліцамі перевищує 7 млрд грн. Для того, щоб ці гроші виплатити населенню, за оцінками НБУ, “Родовід банк” доведеться докапіталізувати на 6,5 млрд грн, відзначив в.о. міністра, решта суми буде забезпечена активами, які перекладуть з балансу банку “Надра” на баланс “Родовід банку”.

Відзначимо, раніше прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляла, що кошти вкладників банку “Надра” до кінця 2009 г. будуть переведені до “Родовід банку”. Вона також повідомила, що з банку “Надра” за кордон було виведено 7 млрд грн рефінансування.

Тимчасова адміністрація в “Надра Банк” введена 10 лютого 2009 р. Неврегульована заборгованість банку “Надра” складається з боргу по торговому фінансуванню (470 млн дол.), євробондів (175 млн дол.), українським облігаціям (61 млн дол.) і заборгованості перед НБУ (922 млн дол.). В середині серпня банк “Надра” домовився з найбільшими державними експортно-кредитними агентствами європейських країн про реструктуризацію 140 млн дол. позик під 4% річних і розстрочкою на 7 років.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар