Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Винагорода організаторів аукціонів з продажу арештованого майна збільшиться

0 32

Наказ Мін’юсту від 17.11.2009 р. №2166/5 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства юстиції України»

Міністерство юстиції внесло зміни, серед інших, до Порядку реалізації арештованого майна, затвердженого наказом Мін′юсту від 15.07.99 р. №42/5.

З моменту набрання чинності наказом організатори аукціонів з реалізації арештованого майна, які уклали відповідні договори з органами виконавчої служби, отримуватимуть винагороду за надані послуги з реалізації майна у відсотках до продажної ціни лота (тобто до суми, фактично вирученої від продажу), а не до вартості, за якою майно передається на реалізацію. Як і раніше, сума винагороди не повинна перевищувати 15% з урахуванням ПДВ.

Покупець після закінчення аукціону повинен буде додатково сплатити суму різниці між винагородою, що розраховується за підсумками аукціону, та гарантійним внеском для участі в аукціоні.

Залиште коментар