Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Викрито псевдоавторів науково-практичного коментаря до Конституції України

0 16

Про це повідомили у прес-службі УМВС України в Миколаївській області. Працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Миколаївській області проводять роботу щодо виявлення злочинів та правопорушень у сфері інтелектуальної власності та захисту авторських прав.

Так, під час проведення перевірки встановлено, що у 2003 році Національна Академія правових наук України видала посібник “Конституція України: науково-практичний коментар”. У 2011 році іншим автором надруковано той самий посібник під назвою “Науково-практичний коментар Конституції України”. Встановлено, що його видавництво здійснювалося іншим підприємством м. Києва. Проведеною науково-правовою експертизою встановлено, що в посібнику “Науково-практичний коментар Конституції України” використано текст “Конституція України: науково-практичний коментар” (авторського колективу), шляхом відтворення або переробки останнього, що є порушенням авторського права.

У ході перевірки також встановлено, що реалізовано майже 1000 примірників “Науково-практичний коментар Конституції України” за ціною 180 гривень за один примірник, що завдало матеріальну шкоду у великому розмірі на загальну суму понад 150 тисяч гривень.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за ознаками ч.2 ст.176 “Порушення авторського права і суміжних прав, які завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі, санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років, з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення” КК України. Наразі встановлено псевдоавторів плагіату та видавництво. Триває слідство.

Теги:

авторське право, інтелектуальна власність, плагіат

Джерело:

УНН

Залиште коментар