Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Викрито автошахраїв, що продавали авто в кредиті

0 11

До суду спрямовано кримінальну справу, порушену за матеріалами зібраними працівниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області  відносно  групи шахраїв. Про це повідомили в УБОЗ.

Як   розповів начальник  обласного УБОЗ  Іван Немеш, на чолі угрупування була  38-річна жінка з м.Мукачева. Згідно розробленого плану вона разом із співучасниками шляхом обману та зловживання довірою незаконно привласнювала транспортні засоби, які в подальшому збувалися  на території Чернівецької області.   

Зловмисники розшукували автомобілі, за які власники  сплачують  кредиті  та домовлялись брати  машини у використання,   при цьому запевняли що будуть самостійно робити  щомісячні виплати банку. Але таки виплати не робились, а транспорт  за підробленими нотаріальними довіреностями та без відома власників шахраї перепродували.  У результаті потерпілі  залишалися  з непогашеним кредитом та без авто.

За даними правоохоронців,  члени ОЗГ причетні майже до трьох десятків злочинних епізодів та спричинили матеріальні збитки   на суму близько півтора мільйона гривень. У  ході копіткої роботи убозівцям вдалося розшукати всі перепродані автівки.

Зловмисникам  доведеться відповідати  за дії передбачені   ч.4  ст.190 (шахрайство),   ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України. Обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі  на строк до 12 років.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар