Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Викрито факт реалізації товарів військового призначення на 5 млн гривень

0 1

Прикордонники спільно зі співробітниками Бюро економічної безпеки України викрили схему завезення та реалізації товарів військового призначення майже на 5 млн гривень.

Товари завозились на територію України під виглядом гуманітарної допомоги. Згодом реалізовувались на території м. Умань Черкаської обл., м. Миколаїв та м. Первомайськ Миколаївської обл.

За результатами перевірки правоохоронці встановили, що товариство упродовж 2022 року не здійснювало жодних операцій по імпорту товарів, у тому числі подвійного використання та військового призначення. Таким чином, порушники ухилились від сплати податків, що призвело до ненадходження до державного бюджету коштів в особливо великих розмірах.

За результатами обшуків правоохоронці виявили та вилучили значну кількість військового спорядження та спецзасобів. Понад 150 бронежилетів, турнікети, тактичні шоломи, а також приціли, тепловізори, радіостанції, монокуляри, магазини.  Попередня сума їх оцінки становить майже 5 млн грн.

Все вилучене планують передати на потреби ЗСУ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст. 201-2 КК України (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги) та ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) здійснюється детективами Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора та оперативного супроводу співробітників Державної прикордонної служби України.

 

Адміністрація Державної прикордонної служби України

Залиште коментар