Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Викрадачів шахтного обладнання притягнено до відповідальності

0 18

У Луганській області СБУ завершено досудове слідство за кримінальною справою, порушеною у лютому цього року за фактом розтрати посадовцями однієї з державних шахт регіону гірничошахтного обладнання, що спричинило збитки на суму понад 3,2 мільйони гривень. Співробітники СБУ встановили, що після демонтажу у 2009 році гірничошахтного обладнання, посадовцями шахти це устаткування на бухгалтерський облік поставлено не було. Понад 100 секцій механічного кріплення, скребковий конвеєр та вугільний комбайн були без документів вивезені на приватні пункти прийому металобрухту і реалізовані за готівку.

За ініціативою СБУ фахівцями КРУ Мінвуглепрому та КРУ у Луганській області була проведена перевірка фінансово-господарчої діяльності шахти, яка підтвердила факти розтрати майна вугільного підприємства.

СБУ за фактом розтрати посадовцями шахти майна державного підприємства в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України. За цей злочин українським законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років та с конфіскацією майна.

Наразі кримінальну справу стосовно правопорушників скеровано до суду.

Теги:

розкрадання державного майна, СБУ

Джерело:

СБУ

Залиште коментар