Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Виконання рішення Євросуду у справі “Іванов проти України” є нагальним

0 15

Питання виконання Україною рішення Європейського суду з прав людини у справі “Іванов проти України” є нагальним. На цьому наголосив Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд під час зустрічі з міністром юстиції України Олександром Лавриновичем. Зустріч відбулася сьогодні в рамках візиту делегації Ради Європи до України.

За словами Генсека РЄ, метою візиту є обговорення актуальних у стосунках між Україною та Радою Європи питань напередодні головування України в цій організації.

Як зазначив у ході зустрічі О.Лавринович, на сьогодні питання виконання Україною пілотного рішення Європейського суду у справі “Іванов проти України” знаходиться на фінальній стадії.

Так, у травні передбачається розгляд Верховною Радою проекту закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду. Враховуючи вимоги рішення у справі “Юрій Миколайович Іванов проти України”, проект передбачає усунення проблеми невиконання рішень суду та запроваджує механізм погашення заборгованості, яка накопичилась, станом на 1 січня 2010 року, за рішеннями, відповідальність за виконання яких несе держава.

Теги:

ЄСПЛ, Мін’юст

Джерело:

УНН

Залиште коментар