Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Виклик до суду по SMS

0 49

З 3 червня 2013 року почалася реалізація пілотного проекту по відправці судами SMS учасникам судового процесу в Печерському районному суді міста Києва, Святошинському районному суді Києва, Автозаводському районному суді Кременчука, апеляційному суді Закарпатської області, апеляційному суді Дніпропетровської області.

Наказом від 01.06.2013 р. № 73 Державна судова адміністрація затвердила Порядок передачі учасникам судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді SMS.

Встановлено, що текст судової повістки може бути направлений судом учасникові SMS лише після надання ним до суду заявки про намір отримання судового виклику в електронному вигляді за допомогою SMS. Така заявка оформляється безпосередньо в суді або шляхом роздрукування і заповнення форми, розміщеної на офіційному веб-порталі судової влади.

Формування тексту повістки, облік і її відправка у вигляді SMS здійснюється в автоматизованій системі документообігу суду. Судова повістка додається до електронної обліково-статистичної картки справи як документ у справі, після чого автоматично доставляється у вигляді SMS на номер мобільного телефону учасника.

Встановлено, що загальна кількість символів в SMS у справах цивільного судочинства може складати від 214 до 823. Загальна кількість символів в SMS у справах кримінального судочинства складає від 254 до 859.

Теги:

Державна судова адміністрація, суд

Залиште коментар