Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Виявлена схованка «чорних» археологів

0 14

На території лісового масиву в Деснянському районі Києва працівники СБУ виявили схованку, в якому була велика кількість боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.

Серед знайденого – артилерійські снаряди різного калібру, міни, а також два снаряди з хімічною речовиною – за попередніми даними – з бойовим отруйним газом. Загальний обсяг вилученої вибухової речовини становить близько 150 кг тротилу і толу.

Встановлено, що до цього причетні невідомі особи, які, займаючись незаконними археологічними розкопками на місцях боїв, знаходили вибухівку і виплавляли з неї тол з метою подальшої реалізації в Києві.

Наразі вживаються заходи для встановлення осіб зловмисників. Виявлені вибухонебезпечні предмети вилучили та знищили співробітники МНС.

Теги:

СБУ, МНС

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар