Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Видавництво «Юрінком Інтер» бере участь у Форумі видавців

0 13

Сьогодні у Львові розпочинається одна з найбільших культурних подій міста – XVIII Форум видавців, який триватиме впродовж 5 днів, з 14 по 18 вересня.

Від цьогорічного Форуму слід очікувати безліч подій, серед яких головними будуть 18-ий Львівський міжнародний книжковий ярмарок (15-18 вересня), 17-ий Всеукраїнський конкурс «Найкраща книга Форуму-2011», 6-ий Львівський міжнародний літературний фестиваль (14-19 вересня), 4-ий Львівський міжнародний видавничий бізнес-форум (14-16 вересня), 2-ий Львівський бібліотечний форум (15-16 вересня), перший в Україні Міжнародний перекладацький фестиваль «Translit», 7-ий фестиваль «Молода Республіка Поетів», «Ніч поезії і музики non-stop».

Також кожного дня відбуватимуться літературні читання, зустрічі з письменниками, круглі столи. Загалом протягом 5 днів заплановано понад 100 подій, з яких кожен охочий обере найцікавішу.

За словами організаторів Форуму видавців, цього року на Форумі очікують понад 300 авторів з 25 країн світу. Вперше цього року участь візьмуть представників Австралії, Білорусі, Бразилії, Грузії, Естонії, Конго, Нігерії, Нової Зеландії, Сербії, США, Туреччини, Швейцарії.

Для тих, хто бажає смачно поїсти і цікаво почитати, організатори Форуму та львівські ресторатори розробили «Книжкове меню». У понад 30 львівських закладах харчування запропонують меню, в яких будуть вказані перелік книг, які можна купити. Ціни на них будуть такими ж, як і на ярмарку.

Теги:

Юрінком Інтер, Форум видавців

Джерело:

Захід нет

Залиште коментар