Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Видатки на прокуратуру зростають

0 17

Уряд України погодив передання бюджетних коштів у розмірі 33 млн 190 тис. грн з бюджету Міністерства оборони у бюджет Генеральної прокуратури України. Відповідне розпорядження Кабінету міністрів № 458-р від 11 липня оприлюднено на веб-сайті уряду. Про це повідомляє “Дзеркало тижня”.

Також розпорядження зобов’язує Міністерство фінансів внести відповідні зміни до розпису державного бюджету, а Державну казначейську службу — перерахувати Генпрокуратурі бюджетні кошти відповідно до переданих бюджетних призначень.

Як відомо, 4 липня Верховна Рада внесла зміни до державного бюджету на 2012 рік та збільшила видатки із загального фонду для Генеральної прокуратури України на 174 млн грн до 2650 млн грн. За закон України про внесення змін до закону про держбюджет на 2012 рік у четвер, 4 липня, проголосували 255 народних депутатів.

Згідно з прийнятими змінами, збільшено видатки із загального фонду для Генеральної прокуратури на 174 млн грн, у тому числі на оплату праці — на 39 млн грн. Як йдеться у пояснювальній записці, витрати збільшені за рахунок перевиконання надходжень до загального фонду державного бюджету.

Нагадаймо, днями на колегії ГПУ Генеральний прокурор Віктор Пшонка на питання журналістів навіщо прокуратурі такі великі кошти відповів: для реалізації норм нового Кримінального процесуального кодексу.

Теги:

ГПУ, Пшонка Выктор, державний бюджет

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар