Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Видачу закордонних паспортів старого зразка продовжено до 2010 року

0 23

Кабінет Міністрів продовжив видачу паспортів громадянина України для виїзду за кордон зразка 1994 року до 2010 року. Про це йдеться в постанові уряду № 1184 від 29 жовтня.

Кабмін погодився з пропозицією Міністерства закордонних справ виготовити до 1 січня 2010 року ще 50 тис. бланків закордонних паспортів старого зразка, затвердженого постановою Кабміну від 4 червня 1994 року.

МЗС доручено забезпечити оформлення закордонних паспортів зразка 1994 року до повного використання бланків.

Кабмін доручив МЗС разом з Міністерством фінансів забезпечити фінансування виготовлення 50 тис. бланків старого зразка за рахунок перерозподілу коштів, передбачених для МЗС іншими бюджетними програмами, за узгодженням з комітетом Верховної Ради з питань бюджету.

При цьому Кабмін призупинив до 1 січня 2010 року дію пункту постанови Кабміну від 26 червня 2007 року №858, яким уряд затвердив новий бланк закордонного паспорта, про припинення виготовлення бланків паспорта попередніх зразків після набрання ним чинності.

Нагадаємо, 26 червня 2007 року Кабмін затвердив технічний опис і зразок бланка паспорта громадянина Україна для виїзду за кордон нового зразка, передбачивши внесення даних до паспорта способом лазерного гравірування або принтерного друкування. Видача закордонного паспорта старого зразка передбачає вклеювання фотографії.

При цьому Кабмін встановив, що раніше видані закордонні паспорти, а також паспорти, які ще оформлюються з використанням бланків попередніх зразків, є дійсними протягом терміну їх дії.

Джерело:

proUA

Залиште коментар