Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вибухи у Дніпропетровську кваліфікували як теракт

0 15

Про вибухи в Дніпропетровську повідомили змі та сайти силових структур. Під час вибухів травмовані люди, що перебували поблизу. За вказаним фактом прокурором Дніпропетровської області порушено кримінальну справу, за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 258 КК України (терористичний акт).

На місці події працюють слідчо-оперативні групи працівників правоохоронних органів області.

 Відразу ж до Дніпропетровська вилетіли Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, заступник Генерального прокурора України Віктор Войцишен, перший заступник Голови служби безпеки Петро Шатковський, працівники центрального апарату МВС та СБ України.

До Дніпропетровська, де сталися вибухи, для координації зусиль правоохоронних органів з розкриття цього злочину вилетів також Генеральний прокурор України Віктор Пшонка. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Теги:

ГПУ, терористичний акт

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар