Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вибух у Свято-Покровському храмі: на розкриття кинуті всі сили

0 43

За фактом вибуху, що стався у Свято-Покровському храмі Запоріжжя міліція порушила кримінальну справу за трьома статтями Кримінального кодексу. За словами заступника начальника ГУ МВС України у Запорізькій області Олега Курочкіна, те, “що сталося, кваліфіковане як скоєння злочину, передбаченого п. 5 ч. 2 ст. 115 – “Умисне вбивство, скоєне способом, небезпечним для життя багатьох людей”, ч. 1 п. 5 ст. 115 через ст. 15 КК – “Замах на вбивство багатьох людей” і ч. 2 ст. 194 – “Умисне знищення або пошкодження майна шляхом вибуху”.

Слідство по даній кримінальній справі, за словами О.Курочкіна, перебуває на контролі у Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова і в Генеральній прокуратурі України.

Як раніше повідомляв УНІАН, вибух саморобного безоболонкового вибухового пристрою у Свято-Покровському храмі УПЦ МП стався 28 липня о 16.26 у Жовтневому районі Запоріжжя. В результаті вибуху 8 осіб отримали поранення, а якого черниця Людмила одержала поранення, не сумісні з життям, від яких померла в реанімаційному відділенні міськлікарні.

Теги:

Новини права, вибух у Свято-Покровському храмі Запоріжжя, теракт, МВС, Генпрокуратура, Кримінальний кодекс України, розслідування, слідство, причини вибуху, організатори
Новости права, взрыв в Свято-Покровском храме Запорожья, терроризм, взрывное устройство, следствие, организаторы взрыва, причины

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар